TanévnaptárIskolaDiákokSzülőkKiállításokElérhetőségek

Tanévnaptár 2017/2018

 

 

2017. november

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

 

 

 

 

1

Őszi szünet

2

Őszi szünet

3

Őszi szünet

4

 

5

 

6

Iskolamise 17. évfolyam. 8:00

7

November 4-i

megemlékezés

8

 

9

 

10

Osztálymise 2.

11

 

12

Mozart-mise Bajnán

Márton napi ünnepség

16:00

 

13

Iskolamise 812. évfolyam. 8:00

14

 

15

 

16

 

17

Osztálymise 1/ab

18

 

19

Mozart-mise Budajenőn

Játszóház ovisoknak

16:00

Énekes hétfő  plébáiatemplom, 17.30 (ünnepi vesperás – fiúkórus)

20

Intézményi fogadónap

16:00–18:00

21

 

22

 

23

Iskolabemutatkozás

A leendő elsős szülők tájékoztatása

      

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

24

Osztálymise 11–12.

Márton atya

 

25

 

26

 

Németes délután

 

27

 

28

1-2. óra nyílt nap az első két évfolyamon

29

1-2. óra nyílt nap a 3-4. évfolyamon

30

Nyílt nap a gimnáziumban

1-4. óra

 

 

 

 

 

 


 

2017. december

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Osztálymise 9–10.

    

 Cecília-bál    Catharineum  16h

2

 

3

Egyházközségi lelki nap

4

Iskolamise 17. évfolyam. 8:00

5

 

6

Szent Miklós nap (ajándékozás)

7

Egyetemi templom ünnepi vesperás-mise (50 éves a magyar nyelvű gregorián) – szkóla

8

Osztálymise 8.

9

Dániel-játék (Perbál) 17h

10

 

A 8-os diákok jelentkezése a központi felvételi vizsgára

4. évfolyam Boldog Gertrúd Otthon Mikulás műsor

Projektnap Perbálon 

3-5. osztály 

11

Iskolamise 812. évfolyam. 8:00

12

 

13

 

Kazinczy-verseny

4-12. évfolyam

14

 

15

Osztálymise 7/ab

16

 

17

 

Játszóház ovisoknak

16:00

18

Őszi belső vizsgák (magyar, angol 11., történelem 7.)

19

 

20

 

21

Első négy óra megtartva, utána osztálykarácsony

Nincs napközi

22

Igazgatói szünet

(ledolgozva január 6-án)

23

 

24

 

Karácsonyi koncert a kápolnában 17h

Tanári karácsony

15:00

25

Karácsonyi szünet

26

Karácsonyi szünet

27

Karácsonyi szünet

28

Karácsonyi szünet

29

Karácsonyi szünet

30

Karácsonyi szünet

31

Karácsonyi szünet

2018. január

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

1

Karácsonyi szünet

2

Karácsonyi szünet

3

 

4

 

5

Osztálymise 6.

6

Lelki nap

Iskolamise 1-12.

7

 

Bolyai matematika csapatverseny

8

 

9

 

10

 

11

 

12

Osztálymise 5/ab

13

 

14

 

15

Osztályozó-és évfolyamvizsgák

16

Alsós mesemondóverseny

17

 

18

 

19

Osztálymise 4/ab

20

Központi írásbeli felvételi

10:00

21

 

Énekes hétfő  plébáiatemplom, 17.30 (ünnepi vesperás – Premontrei Szent Norbert Kórus)

22

Magyar Kultúra Napja

Mécs László – díjátadás

8:00

23

 

24

Osztályozó értekezlet 1–8. évfolyam

14:00

25

Pótló központi írásbeli vizsga

14:00

26

Osztálymise 3/ab Márton atya

27

 

28

 

Első félév utolsó tanítási napja

A központi írásbelik megtekintése 8:00–16:00

Osztályozó értekezlet 9–12. évfolyam

14:00

Félévi kiállítás

16:00

29

Félévzáró nevelőtestületi értekezlet 12:30-tól

(4 óra megtartva, napközi nincs)

30

Szülői értekezlet 1-3. évfolyam

17:00

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018. február

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

 

 

 

 

 

 

1

Balázsjárás, óvodások látogatása, szülői tájékoztató

2

Osztálymise 2.

3

 

4

 

Balázsjárás, óvodások látogatása, szülői tájékoztató

Balázsjárás 1. évfolyam

Balázsjárás 1. évfolyam

Félévi értesítők kiosztása

5

Nyílt órák leendő elsősök szüleinek

6

Szülői értekezlet a leendő elsősök szüleinek

17:00

7

 

8

 

9

Osztálymise 1/ab

10

 

11

Zenekaros mise 18h plébániatemplom (1.o.+ szkóla)

Farsang

Énekes iskolai nyílt nap

12

Személyes elbeszélgetés a leendő elsősökkel és szüleikkel

13

Szülői értekezlet

5-8. évfolyam

17:00

14

Hamvazószerdai

szentmise 1-12. évfolyam

15

 

16

Osztálymise 11-12.

17

Játszóház

18

 

Szülői értekezlet 9–12. évfolyam

17:00

Személyes elbeszélgetés a leendő elsősökkel és szüleikkel

Zrínyi Ilona-

matematikaverseny

19

A 8-os jelentkezési lapok továbbítása a középiskolákba

20

Szülői értekezlet 4. évfolyam

17:00

21

 

22

Népdaléneklési verseny

23

Osztálymise 9-10.

24

 

25

 

Énekes hétfő  plébáiatemplom, 17.30 (ünnepi vesperás – Budapesti Énekes Iskola)

26

A kommunizmus áldozatainak emléknapja, megemlékezés a reggeli nyitogatón

27

 

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018. március

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

 

 

 

 

 

 

1

 

2

Osztálymise 8.

3

 

4

 

5

Szóbeli felvételi a 9. évfolyamra

6

Szóbeli felvételi a 9. évfolyamra

7

Szóbeli felvételi a 9. évfolyamra

8

Szóbeli felvételi a 9. évfolyamra

9

Osztálymise 7ab

10

Lelki nap

Iskolamise 1-12.

11

Zenekaros mise (2 – 3. osztály)

Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete

12

Felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala (március 14-ig)

13

Vers-és prózamondóverseny felső és gimnázium

14:00

14

Március 15-i ünnepség az első órában

15

Nemzeti ünnep

16

Tanítási szünet

17

 

18

 

Vers-és prózamondóverseny alsó

19

Énekes hétfő  plébáiatemplom, 17.30 (ünnepi vesperás – fiúkórus)

20

 

21

A tanulói adatlapok módosításának lehetősége

22

A tanulói adatlapok módosításának lehetősége

23

Osztálymise 6.

24

 

25

Virágvasárnapi processzió – Szent Mihály templom – 4. osztály

26

Nagyböjti/húsvéti koncert a kápolnában 17:00

27

Virrasztó zsolozsma – bennalvással

28

 

29

Húsvéti szünet

30

Húsvéti szünet

31

Húsvéti szünet

1

Húsvéti szünet


 

2018. április

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

2

Húsvéti szünet

3

Húsvéti szünet

4

Igazgatói szünet

5

Igazgatói szünet

6

Igazgatói szünet

7

 

8

 

9

Iskolamise 17. évfolyam. 8:0

10

Költészet napi és digitális projekthét a nyitogatókon és magyar-és informatika órákon

11

Költészet napi és digitális projekthét a nyitogatókon és magyar-és informatika órákostion

12

Költészet napi és digitális projekthét a nyitogatókon és magyar-és informatika órákon

13

Osztálymise 5ab

14

 

15

 

Költészet napi és digitális projekthét a nyitogatókon és magyar-és informatika órákon

Az első osztályosok beiratkozása

Papírgyűjtés

Papírgyűjtés

Papírgyűjtés

Vers-és prózamondó gála

15:00

16

Iskolamise 812. évfolyam. 8:0

17

 

18

 

19

Pomeriggio italiano

20

Osztálymise 4ab

21

Zarándoknap 1-8. évfolyamok számára

és pályaorientációs nap a gimnazisták számára

(Munkanap)

22

Zenekaros mise 18:00 plébániatemplom (kiskórus)

Megemlékezés a holokauszt áldozatairól

Schwarcz Gyula térkép és fotókiállítása

16:00

Intézményi fogadónap

16:00

Énekes hétfő

17:30

Koncert a kápolnában

23

Ballagási főpróba

24

Föld napi és fenntarthatósági projekthét a nyitogatókon és szakórákon

25

Föld napi és fenntarthatósági projekthét a nyitogatókon és szakórákon

26

Föld napi és fenntarthatósági projekthét a nyitogatókon és szakórákon

27

Osztálymise 3ab

28

 

29

 

Föld napi és fenntarthatósági projekthét a nyitogatókon és szakórákon

30

Tanítási szünet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018. május

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

 

 

1

Tanítási szünet

2

Osztályozó értekezlet 12. évfolyam

3

Utolsó tanítási nap a 12. évfolyamosoknak

4

Osztálymise 2.

5

 

6

 

Ballagás

15:00

7

Magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi vizsga

8:00

8

Matematika írásbeli érettségi vizsga

8:00

9

Történelem írásbeli érettségi vizsga

8:00

10

Angol nyelv írásbeli érettségi vizsga

8:00

11

Német nyelv írásbeli érettségi vizsga

8:00

12

 

13

 

Iskolamise 17. évfolyam. 8:00

Osztálymise 1ab

14

Iskolamise 811. évfolyam. 8:00

15

 

16

Idegen nyelvi kompetenciamérés (6. és 8. évfolyam)

17

 

18

Igazgatói szünet

19

 

20

 

Pótfelvételi 1-11. évfolyamba

Énekes hétfő  plébáiatemplom, 17.30 (ünnepi vesperás – fiúkórus)

21

Pünkösdhétfő

22

 

23

Országos kompetenciamérés (6., 8., és 10. évfolyam)

24

 

25

Osztálymise 11.

26

 

27

 

Öregdiáktalálkozó

28

Belső vizsgák

(6., 8., 9., 10., 11.)

29

Belső vizsgák

(6., 8., 9., 10., 11.)

30

Belső vizsgák

(6., 8., 9., 10., 11.)

31

Németes kirándulás

Fraknóra

 

 

 

 

 

 

A leendő 9. évfolyamosok szülői értekezlete

A leendő elsősök szülői értekezlete

Énekes Te Deum – Bazilika   - 3. o.

2018. június

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Péntek

Szombat

Vasárnap

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Osztálymise 9-10.

2

 

3

 

 

Év végi kiállítás, néptánc gála

16:00

4

Nemzeti összetartozás napja

megemlékezés a reggeli nyitogatón

5

 

6

Szent Norbert nap

Te Deum

7

 

8

Osztálymise 8.

9

 

10

 

DÖK kerti party

Növendékkoncert - énekes terem

17:00

11

Osztályozó értekezlet 1–8. évfolyam

14:00

12

Osztályozó értekezlet 9–11. évfolyam

14:00

13

Osztálykirándulások

14

Osztálykirándulások

15

Utolsó tanítási nap

16

 

17

 

Osztálykirándulások

18

Szóbeli érettségi

19

Énekes tábor

20

Énekes tábor?

21

Beiratkozás

22

Beiratkozás

23

 

24

 

Évzáró

16:00

Énekes tábor?

Énekes tábor?

Énekes tábor

Érettségi bankett

18:00

25

 

26

 

27

 

28

 

29

 

30